Z olbrzymią radością informujemy, że Projekt Arado został uznany Nowym Skarbem Polski! Taki tytuł naszemu obiektowi przyznał magazyn Podróże. W maju w magazynie \"Podróże\" i na stronie www.podroze.pl ruszył plebiscyt \"Skarby Podróży\". Przez dwa miesiące zbierane były propozycje miejsc i osób które według czytelników warto zaprezentować szerokiemu gronu i zareklamować.

Spośród nich po wspólnej naradzie kapituła konkursu wyłoniła 5 kandydatów w każdej z kategorii, następnie to czytelnicy i internauci wyłonili zwycięzców.

 

Nagrodę, którą wręczono podczas specjalnej gali w Pałacu Prymasowskim w Warszawie, odebrała Patrycja. Serdecznie dziękujmy wszystkim sympatykom za oddane głosy!   I zapraszamy do naszych podziemi, w których wkrótce nowe atrakcje.   ZWYCIĘZCY PLEBISCYTU SKARBY PODRÓŻY   Nowy Skarb Polski: Projekt Arado – zaginione laboratorium Hitlera w Kamiennej Górze Świetna lekcja historii dla znudzonych szkołą. Zwiedzając podziemne sztolnie, w których ukryto biura projektowe III Rzeszy, dowiemy się, jak polski wywiad pokrzyżował plany skonstruowania wunderwaffe. www.arado.pl Nocleg z Pomysłem: Glendoria w Łukcie Dzika warmińska przyroda i błogi spokój współgrają tu z bardzo przyjaznym wystrojem.

Do wyboru mamy tradycyjny nocleg pod dachem albo ogromny, polowy namiot. Urządzone w stylu kolonialnym miejsce oferuje wszelkie wygody, z internetem włącznie. www.glendoria.pl   Skarb Nieznany: Wiślica Wiślica Dziś to niewielka wioska, ale 1000 lat temu była jednym z głównych grodów Małopolski, mając tę samą rangę co Kraków. Według podań jej nazwa wywodzi się od państwa Wiślan, którego była stolicą. Znajdziemy tu mnóstwo wiekowych zabytków i interesujące Muzeum Regionalne. www.muzeum.wislica.pl   Skarbnica Wiedzy: Marian Klimaszewski Emerytowany nauczyciel z Rawicza. Z młodzieżą i członkami PTTK, pasjonatami fotografowania, przejechał na rowerach niemal całą Wielkopolskę. Efekty fotorajdów prezentował na wystawach i konkursach z plenerów, promując krajobrazy swojego regionu.

Dojazd do Arado

Nasze galerie

galerie

rajdstrona

Partnerzy Arado

partnerzy2

Patronat Arado

kamiennag

Arado na Facebook

facebook

No plugin selected!